Producent form wtryskowych

Od lat działamy w branży formowania wtryskowego tworzyw sztucznych jako producent form wtryskowych. Naszym klientom oferujemy formy do wtryskarek, w tym formy wtryskowe do tworzyw z grupy termoplastów i elastomerów. W stałej sprzedaży posiadamy nie tylko formy wtryskowe, ale również głowice do tworzywa i kalibratory do tworzyw.

Szeroka i zdywersyfikowana oferta handlowa marki Techflow 3D przekłada się na stałą obsługę przedsiębiorstw reprezentujących różne gałęzie przemysłu. Nasi klienci zamawiają u nas formy do wtryskarek o różnych parametrach wyrobu gotowego. Każdorazowo staramy się jak najlepiej spełnić ich oczekiwania, dlatego każda forma wtryskowa Techflow 3D charakteryzuje się najwyższą precyzją wykonania oraz podwyższoną trwałością, którą z powodzeniem przeliczamy na miliony cykli pracy wtryskarki. Formy wtryskowe oraz formy do wytłaczania wykonujemy na własnej narzędziowni oraz współpracujemy z sprawdzonymi dostawcami z Chin. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży pozwala nam realizować formy niezależnie od objętości, rozmiary czy kształtu.

Produkcja form wtryskowych

Własna produkcja form wtryskowych pozwala nam na realizację indywidualnych zamówień klienta. Oferujemy zarówno standardowe formy wtryskowe tworzyw sztucznych, jak i rozwiązania umożliwiające formowanie nietypowych kształtów. Nasza produkcja wyróżnia się szybkością działania i terminowością dostaw – formy wtryskowe dostarczamy w krótkich terminach, tym samym rzetelnie wspierając linie produkcyjne naszych odbiorców.

Wysokospecjalistyczna produkcja form wtryskowych Techflow 3D z powodzeniem odpowiada na potrzeby i wymogi zróżnicowanych branż i gałęzi przemysłu. Nasze formy wtryskowe tworzyw sztucznych znajdują zastosowanie m.in. w branży spożywczej, elektronicznej i motoryzacyjnej, zapewniając bezawaryjną produkcję detali.>

Usługa wtrysku tworzywa

Usługa wtrysku tworzywa to usługa, którą kierujemy do klientów zainteresowanych outsourcingiem działań związanych z formowaniem wytryskowym tworzyw sztucznych, a także klientów zainteresowanych realizacją zamówień niskonakładowych, na potrzeby których zakup form wtryskowych jest dla przedsiębiorstwa nieopłacalny. Jako producent mamy do dyspozycji formy wtryskowe o różnych parametrach, dzięki temu z łatwością uzyskujemy pożądane wyroby gotowe, których cena charakteryzuje się wysoką konkurencyjnością na rynku.

Obok usług związanych z wtryskowym formowaniem tworzyw sztucznych naszym klientom oferujemy również produkcję profili pod zamówienie. Profile produkujemy wykorzystując wysokiej jakości formy wtryskowe do tworzyw sztucznych oraz wskazane przez klienta materiały. Pracujemy na szerokiej gamie termoplastów i elastomerów, co umożliwia nam efektywną realizację praktycznie każdego zamówienia.

Formy wtryskowe do tworzyw – podstawowe zalety wtryskowego formowania tworzyw sztucznych

Formy wtryskowe mają wiele zalet. Wśród podstawowych należy wskazać:
  • duży wybór materiałów – termoplastów i elastomerów – umożliwiający bezkompromisową optymalizację doboru materiału pod kątem specyfiki formowanego elementu,
  • wysoką wydajność wtryskowego formowania tworzyw, w szczególności przy realizacji zamówień wysokonakładowych,
  • wysoką powtarzalność uzyskiwanych elementów, która przejawia się w stabilności rozmiarowej oraz powtarzalności formy wyrobu gotowego,
  • wysokie tolerancje oraz doskonałą jakość powierzchni wyrobu gotowego,
  • niską cenę wyrobu pojedynczego elementu,
  • długą żywotność narzędzi, którą szacuje się w milinach cykli pracy.
Klientów poszukujących formy do wtryskarek lub chcących skorzystać z usługi wtrysku tworzywa zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i pomogą w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań – od sprzętu, po wybór materiału. Działamy na terenie całego województwa Mazowieckiego, między innymi w Warszawie i Mińsku Mazowieckim.

forma wtryskowa formy do wtryskarek formy wtryskowe Warszawa formy wtryskowe cena formy wtryskowe do tworzyw formy wtryskowe producent usługa wtrysku tworzywa producent form wtryskowych forma wtryskowa producent formy wtryskowe producent