Produkcja profili pod zmówienie

Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji oraz montażu elementów formowanych z tworzyw sztucznych metodą formowania wtryskowego. Realizujemy w tym zakresie zlecenia klientów na terenie Polski, jak i całej Europy każdorazowo dostarczając najwyższą jakość oferowanych rozwiązań. Usługa wtrysku tworzywa obejmuje produkcję profili pod zamówienie. Profile z tworzyw sztucznych formujemy zgodnie ze specyfikacją klienta, co daje inwestorowi gwarancję zachowania zadanych parametrów fizycznych i technologicznych wyrobu gotowego, przy jednoczesnym zapewnieniu ich powtarzalności w przypadku każdego kolejnego profilu formowanego w ramach danego zamówienia.

W swojej pracy wykorzystujemy precyzyjne formy wtryskowe, które wykonujemy na własnej narzędziowni bazując na komponentach pochodzących od sprawdzonych partnerów z Chin. Główne tworzywa sztuczne, które używamy do formowania wtryskowego to:
  • termoplasty: PTFE, PA Poliamid, PE Polietylen, PMMA Plexi, PC Poliwęglan, PP Polipropylen, PET Politereftalan etylenu, PVC Polichlorek winylu oraz POM Poliacetal.
  • elastomery: guma, silikon PUR Poliuretan.

Bogate doświadczenie i precyzja wyrobu gotowego

Jesteśmy firmą działającą w branży produkcji elementów z tworzyw sztucznych nieprzerwanie od ponad 20 lat. Bogate doświadczenie wraz z doskonałą znajomością rynku i dostępnych rozwiązań sprawia, że z łatwością radzimy sobie z bardzo zróżnicowanymi zamówieniami na profile z tworzyw sztucznych oraz inne detale gotowe formowane wtryskowo. Ciągłe inwestycje w rozwój firmy – zarówno park maszynowy, jak i kompetencje pracowników – przekładają się na innowacyjność oferowanych rozwiązań i konkurencyjne ceny produktów gotowych. Naszym klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania w całym łańcuchu dostaw – od rozwoju produktu i produkcji, po zarządzanie łańcuchem dostaw i dystrybucję. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala nam na dostarczanie w tym zakresie rozwiązań o najwyższym standardzie.
Klientów zainteresowanych wykonaniem profili pod zamówienie zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem firmy.